اعتراض به تخلفات آشکار در انتخابات

لحظه های من ٍ بی تو


امر به *&% و نهی از #$@

چند روزیه بیلبوردهای تبلیغاتی جدیدی توی تهران سبز شدن که روشون تصویر محو یک زن با روسری بصورت یک اثر پست مدرن نقش بسته و زیرش نوشتن:

آیا میشود یک ... را دوست داشت؟!

در راستای پاسخ به سوال فوق الذکر پاسخهای زیر با در نظر گرفتن شرایط محتمله:

١. آیا میشود یک اثر هنری را دوست داشت؟!

مسلمن جواب این سوال با ذوق هنری طرف نسبت مسقیم داره، یا آره یا نه! به بنده و شما هم اصلن ربط نداره!!

٢. آیا میشود تصویر یک زن را دوست داشت؟!

آره یا نه اش میتونه بستگی داشته باشه با نسبت خانوم مذکور با طرف، میتونه هم نداشته باشه! مگه اینهمه آدمی که از عکسای هنرپیشه و خواننده ایرانی و خارجی گرفته تا ورزشکار و مجری تلویزیون و غیره رو دوست دارن جمع کنن دل ندارن؟؟پس نیکی کریمی و جنیفر لوپز و لونا شاد و جاستین هنین و ... با عکساشون چی کار کنن لطفن؟؟؟؟؟

٣. آیا میشود یک زن/دختر/خانوم/بانو/ ضعیفه/ متعلقه/.... را دوست داشت؟!

والله چه عرض کنم، تا حالا که میشد! شاید در سند چشم انداز ٢٠ ساله ی دوم تدبیری اندیشیده اند که نشود!!

۴. آیا میشود یک زن کمی تا قسمتی کم حجاب را دوست داشت؟!

حجاب خانومه چه ربطی به دوست داشتنی بودنش داره؟ حتمن راوی محترم/ محترمه؟؟تا حالا دور ازجون عاشق نشده که ببینه وقتی پای دل میاد وسط دیگه دین و ایمون نمیشناسه، واللا از زمان حافظ و سعدی مرحوم که اینطوری بود، حالا مث که زمونه که عوض شده ، نحوه ی عملکرد هورمونها هم فرق کرده ؟ عجب!!

5. آیا میشود یک زن خیابانی را دوست داشت؟!

اگر بشه سر صبح شنبه چند تا قیافه ی اخمو و بدترکیب رو دوست داشته باشی که مثل عجل معلق وسط میدون میپرن جلوت و سرت داد میزنن : هی ،یقتو درست کن ، همه ی گردنت پیداست ، احتمالن میشه یک زن خیابانی را هم...! چون ازواج سبز رنگ متعهد اصلن احتمال نمیدن که ساعت 8 صبح روز اول هفته، یک قیافه ی خوابالوی بی آرایش با مانتوی بلند و گشاد سیاه و یک عالمه پوشه و روزنامه زیر بغل که هنگام عبور از چهار راه باد بهاری یکمی یقشو به باد میده ، مسلمن نمیخواد بره سره قرار با یک از خدا بیخبر! میخواد؟؟؟

حالا شما بگین آیا میشه یک ....؟!

پ.ن.اصل نوشته اینه: چگونه میشود یک ... را دوست داشت؟!  ولی مگه فرقی هم در اصل موضوع میکنه؟

 پ.ن.۲. به سوال مذکور میشه از منظرهای مختلفی نگاه کرد از جمله اینجا ،ولی ظاهرن همه متفق القولند که حقه ی کثیف و رذیلانه ایست. شرافت انسانی را با داشتن یا نداشتن چادر و لباس خاص نمیشود تعریف کرد آقایان!

 


لیلی..